Yorkville University

NOVA SCOLA

Yorkville University

2004’ten beri Yorkville Üniversitesi, kıyıdan kıyıya üç kampüsü kapsayacak şekilde başarılı bir şekilde binlerce mezun vermiştir. Yorkville Üniversitesi, kendini Toronto’daki öğrencilerin, toplulukların iyileştirilmesi için yüksek öğrenim yoluyla kişisel ve profesyonel gelişim sağlamıştır.

Yorkville Üniversitesi programları ile kişisel ve profesyonel hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olmayı amaçlar. Yorkville Üniversitesi’nin Kanada’da üç farklı bölgede kampüsü bulunmaktadır:

Yorkville Üniversitesinin merkez kampüsü, tanınmış bir yaşam kalitesi ile iş ve tasarım için canlı, çok kültürlü, küresel bir merkez olan Toronto’da yer almaktadır. Bir diğer kampüsü ise , Asya-Pasifik bölgesiyle güçlü kültürel bağlantılara sahip küresel bir şehir olan güzel Vancouver’da yer almaktadır. Üçüncü kampüs ise Fredericton, New Brunswick’te bulunmakta olup üniversitenin ilk kampüsüdür.

Yorkville Üniversitesinde ögrenciler , küçük sınıflar, sektör deneyimine sahip öğretim üyeleri ve profesyonel ağlardan  ve ömür boyu sürecek arkadaşlıklar kurmaya yardımcı olan ekip çalışması atamaları ile gelişmiş bir öğrenme ortamından yararlanmaktadır .

Daha fazla bilgiye aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

X