Toronto Film School

NOVA SCOLA

Toronto Film School

QS World University Rankings tarafından en iyi film okulu olarak gösterilen Toronto Film Okulu, kariyer hedeflerinizi yaratıcılığınızla uyumlu hale getirmek için gereken teori ve becerilerle sizi donatmak için tasarlanmış hızlı tempolu, uygulamalı ve yüksek düzeyde işbirliğine dayalı bir öğrenme ortamı sunar. Film, tasarımı, video oyunları veya moda konusunda tutkuluysanız, Toronto Film Okulu,  hayal ettiğiniz kariyere yönlendirmek için destekleyici bir eğitim, topluluk, ödüllü eğitmenler ve yaratıcı meslektaşlardan oluşan bir ağ bulacağınız yerdir.

Toronto Film Okulu, size eğlence, tasarım veya video oyunları tasarımı alanlarında bir kariyer elde etmek için tasarlanmış diploma programları sunar.

Toronto Film Okulunda ilham veren ve yüksek enerjili bir ortamda, sektör profesyonellerinden pratik yaparak mentorluk alacaksınız ve yaratıcı programlarda meslektaşlarla iş birliği yapacaksınız. Birden fazla rol oynayarak, sektörler arası ekiplerde çalışarak ve anlamlı profesyonel bağlantılar kurarak gerçek dünya endüstri deneyimi kazanacaksınız. Yaparak öğrenecek ve işinizi gelecekteki işverenlere sergileyen uygulamalı, endüstri tabanlı portföy projeleri aracılığıyla yaratıcılığınızı pratik becerilere dönüştüreceksiniz. Toronto Film Okulu’nda, tutkunuzu paylaşan eğitmenler ve akranlarla dünyanın en eşsiz eğitim topluluklarından birini deneyimleyeceksiniz.

Toronto Fil Okulu size eğlence, moda, tasarım veya video oyunlarında bir kariyere hazırlamak için tasarlanmış altı hızlandırılmış diploma programları sunmaktadır. Tüm kampüs içi programlar, Ontario’nun Özel Kariyer Kolejleri Yasası kapsamında onaylanan endüstri profesyonelleri tarafından verilmektedir ve gerçek dünyadaki endüstri deneyimine odaklanmaktadır.

X