OKULLARIMIZ

Okullarımız

York Region District School Board

York Bölge Bölge Okul Kurulu (bizdeki il veya ilçe eğitim müdürlüklerinin karşılığı), Ontario’daki en büyük üçüncü okul bölgesidir ve 178 ilkokulda ve 33 ortaokul ve lisede 124binden fazla öğrencisi vardır. York Bölgesi öğrencileri bölgeler arası sınavlarda sürekli olarak ortalamanın üzerinde bir performans sergilemekte olup ve Kurul, Ontario’daki en başarılı kurullardan biridir. Bu sonuçta en büyük etken başarıya odaklı ve yüksek motivasyona sahip öğrencilerdir. Öğrencilerin öğrenmelerine yardımcı olan yetenekli öğretmenler; ortak bir mükemmellik vizyonuna ulaşmada büyük katkı sahibidir.

York Bölge Bölge Okul Kurulu tüm öğrencilerinin başarılı olabileceğine inanmaktadır ve onların  gelişmesini sağlayan güvenli, kapsayıcı ve özenli ortamlar yaratmak için çalışır. Kendini işine adamış ve profesyonel kadrosuyla, öğrencilerin bilgi ve becerilerini geliştirmelerini, ilgi alanlarını keşfetmelerini ve tam potansiyellerine ulaşmalarını sağlayan bir dizi öğrenme fırsatları sunar.

YRDSB dünyanın her yerinden uluslararası öğrencileri kabul etmektedir. Çocuğunuzu bir devlet lisesinde okutmak üzere Kanada’ya göndermeyi planlıyorsanız, bu sadece yüksek kaliteli bir eğitim ve mükemmel bir uluslararası deneyim sağlamak için akıllıca bir karar değil, aynı zamanda yüksek öğrenim için başarılı bir yoldur.

Nova Scola danışmanları, çocuğunuz için bir yol haritası oluşturmanıza yardımcı olmaktan memnuniyet duyacaktır.

Lütfen giriş şartları, son başvuru tarihleri, ücretler ve diğer önemli bilgiler için bizimle iletişime geçin.

Daha fazla bilgi için: www.yrdsb.ca

X