NEDEN NOVA SCOLA?

Nova Scola Kanada Yurtdışı Eğİtİm Danışmanlığı

Nova Scola, öncelikle, eğitimin önemini içselleştirmiş, Kanada’da, ve Türkiye’de yaşayan, her iki ülkeyi de tanıyan ve birbirlerini tamamlayan anne-babalardan oluşan bir ekiptir. Türkiye’deki gençlerimiz ve onların ailelerinin iyi bir eğitim ve güvenli bir gelecek için katlandıkları maddi ve manevi özveriler kadar gençlerin eğitim basamaklarını tırmanırken, geleceklerini belirleyen sınavlara hazırlanırken yaşadıkları stresin, psikolojik baskının farkındayız.

Amacımız, ekibimizin iş hayatları boyunca özellikle Kanada’da edinmiş oldukları  uluslararası deneyimini kullanarak özgür, demokratik ve güvenli bir ülkede kaliteli bir eğitim ve güvenli bir gelecek arayışında olan gençlerimize hizmet etmektir. Kanada’yı bir alternatif olarak sunmak, ve Kanada’daki eğitimlerinin her aşamasında onlara yol göstererek ilgi, yetenek ve ekonomik olanaklarınıza en uygun çözümleri sunmak ve hedeflerinize yürürken, size destek olmak için çalışıyoruz.

Nova Scola olarak, yeni bir ülkeye kısa sürede uyum sağlamanız ve başarılı olup öncelikle eğitim hedeflerinize ulaşmanız için siz gençlerin ve her yaştan öğrencilerimizin yanındayız.

X