OKULLARIMIZ

Okullarımız

Vineridge Academy

Vineridge Academy, farklı kültürel geçmişlerden gelen öğrenciler için önde gelen bir uluslararası lisedir. Çoklu öğrenme ortamları aracılığıyla zenginleştirici bir eğitim deneyimi sağlamaya kendini adamış bir öğrenme topluluğu oluşturmaya çalışılmaktadır hem sınıf ortamı içinde hem de ötesinde amacı, akademik mükemmelliği kolaylaştırmak ve öğrencilere eğitim, kişisel ve kariyer çabalarında başarıya ulaşmaları için ilham vermektir.

Toronto’ya bir buçuk saat uzaklıktaki ünlü Niagara-on-the-Lake kasabasında bulunan Vineridge Academy (VA), sürekli değişen modern dünya için Öğrenci Merkezli bir Öğrenme sunmakta olan bir orta öğrenim kurumudur. Üstün akademik programları ile üniversiteye girişte büyük başarı sağlamaktadır. Öğrenci Hizmetleri ve Okul Sonrası Programlama, her öğrencinin eşit derecede önemli kişisel gelişimini kolaylaştırır. Düşük öğrenci / öğretmen oranı ile öğretmen her öğrenciye kişisel olarak daha fazla zaman ayırabilir. Fakülte ve personel, danışmanlara, öğrencilerin iyi ayarlanmış, sorumlu genç yetişkinler olmaları için rehberlik ve teşvik sağlar.

Vineridge Academy’de öğretmenler, tüm öğrencilerin ihtiyaçlarına cevap veren ve onları bireysel, uygun seviyelerde zorlayan bir öğretim stratejileri geliştirerek destekler. Her öğrencinin öğrenme stilini, zekalarını, öğrenme tercihlerini veya sosyo-ekonomik ve kültürel geçmişe ilişkin özelliklerini içeren öğrenme profilini tanır ve kursları planlarken, öğretirken ve değerlendirirken bunları dikkate alırlar.

Bu okul çocuğunuz için, Kanada’daki en iyi üniversitelere giden bir yol olabilir.

Nova Scola danışmanları sizi VA hakkında bilgilendirmekten ve çocuğunuz için bir yol haritası oluşturmanıza yardımcı olmaktan memnuniyet duyacaktır.

Lütfen giriş şartları, son başvuru tarihleri, ücretler ve diğer önemli bilgiler için bizimle iletişime geçin.

Daha fazla bilgi için: www.vineridge.ca

X