Niagara College

NOVA SCOLA

Niagara College

Niagara Koleji, Niagara Bölgesi ve Güney Ontario, Kanada’daki Toronto şehrinde bulunan bir devlet uygulamalı sanatlar ve teknoloji kolejidir. Okul toplamda dört kampüsten oluşmaktadır; Welland Kampüsü, Niagara-on-the-Lake Kampüsü ve Toronto School of Management Partnership Kampüsü.

Niagara Kolejinde Kampüsler öğrencilerine, uygulamalı öğrenme fırsatları sunan benzersiz yaşam laboratuvarları ve birinci sınıf tesisler sağlamaktadır. Öğrenciler dünya standartlarında uygulamalı araştırma çevresi içinde ve samimi ve arkadaşça bir ortamda daha küçük sınıflarda eğitim alırlar.Kanada’nın uygulamalı, deneyimsel öğrenmede lideri olan Niagara Koleji, öğrencilerine , küresel ekonominin kilit sektörlerini yansıtan ve bunlara yanıt veren çok çeşitli problem çözme yeteneklerini geliştiren programlar sunar.

Niagara Kolejinde 10.500’den fazla tam zamanlı öğrenci 130’dan fazla diploma, yüksek lisans sertifikası, lisans derecesi programlarında eğitim görmektedir. Ayrıca, her yıl 600’den fazla, mesleki ve genel ilgi programlarında okuyan 3.000’den fazla öğrenci bulunmaktadır. Gerçek dünya deneyimi sağlayan ve kendini öğrenci başarısına adamış tutkulu öğretim üyeleri tarafından öğretilen programlar, öğrencilere benzersiz bir eğitim deneyimi yaşatmaktadır.

Niagara Koleji ülke çapında ve dünyanın dört bir yanından öğrenci kabul etmektedir. Yüzün üzerinde lise sonrası sonrası diploma ve mezuniyet derecesi ve ileri düzey programlar sunmaktadır.

Daha fazla bilgi için: www.niagaracollege.ca

X