Trent University

NOVA SCOLA

Trent University

Trent Üniversitesinin Peterborough kampüsü Toronto şehir merkezine sadece 90 dakika mesafededir. Otonabee nehri kıyısında öğrencilere doğa ve şehir yaşamını en iyi şekilde sunan güzel bir konumdadır. Durham GTA (Greater Toronto Area) kampüsü Oshawa’da yer alır. Toronto şehir merkezine 40 dakika uzaklıktadır ve birbirine kenetlenmiş bir topluluğa ev sahipliği yapar.

Trent Üniversitesinde lisans ve yüksek lisans öğrencileri uygulamaya ve araştırma üzerine dayanan bir müfredata sahip olup çeşitli toplulukları kapsayan çok uluslu bir ortamda eğitim almaktadırlar.  Trent Üniversitesinde öğrenciler diyalog, farklı bakış açıları ve işbirliğine dayanan yetenekler geliştirerek destekleyici ve kişisel gelişime yönelik her zamankinden farklı bir bakış açısı edinirler.

Trent Üniversitesinde öğrencileri kapsayıcılık, liderlik ve sosyal değişim için ömür boyu sürecek bir tutku oluşturan bir öğrenme ortamı beklemektedir.

Trent Üniversitesi birden fazla disiplinde farklı programlar sağlamaktadır. Daha fazla bilgiye aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

X