Nipissing ÜNİVERSİTESİ

NOVA SCOLA

Nipissing ÜNİVERSİTESİ

Temsilcisi olduğumuz Nipissing Üniversitesi, Kanada’nın en genç ve öğrenci memnuniyetinin en yüksek olduğu yüksek öğrenim kurumları arasında yer almaktadır.

Toronto’nun kuzeyindeki North Bay şehrinde yer alan modern kampüsüyle, büyük şehir stresinden uzak, eğitim odaklı bir yaşama öncelik veren öğrenciler için harika bir seçim olabilir.

Nipissing Üniversitesi’nin öğrenci başarısı ve deneyimine stratejik olarak odaklanması öğrenci desteği, deneyimi gibi alanlarda ülke içinde üst sıralarda yer almasına olanak sağlamıştır. Bu özellikler sayesinde öğrenciler kendilerini öğrenci odaklı ve kişisel eğitim uygulamalarına, öğrenmeye yenilikçi yaklaşımlara ve büyüyen bir araştırma kültürüne dayanan yüksek kaliteli bir akademik ortamda bulurlar.

Nipissing Üniversitesinde ister lisans ister yüksek lisans deneyimi arıyor olun benzersiz bir eğitim alacaksınız. Nipissing Üniversitesi öğrenci memnuniyeti açısından üst sıralarda yer almaktadır ve genel eğitim deneyimi ve fakülte etkileşimi alanlarında en yüksek notları almıştır. Nipissing üniversitesinin öğrenme yaklaşımı seçeceğiniz programı ilgi alanlarınıza göre özelleştirmenizi sağlar. Programların giriş şartlarını ve detaylarını aşağıda sağlanan linkde bulabilirsiniz.

Nipssing Üniversitesi ve programlar hakkında daha fazla bilgi için üniversitenin web sitesini ziyaret edebilirsiniz:

http://www.nipissingu.ca

Haberler bölümünde, Nipissing Üniversitesi ile birlikte gerçekleştirdiğimiz İngilizce Yaz Kampı programını inceleyiniz.

Bir benzerini kolayca bulamayacağınız harika bir Kanada deneyimi sizleri bekliyor. Daha fazla bilgi için bizimle temasa geçiniz.

X